تلفن تماس :

021-77616560

ساعت کار :

هر روزه از 8 صبح تا 8 شب

آدرس :

تهران، خیابان بهارجنوبی، برج بهار، طبقه چهارم اداری، واحد 573

خواهشمندیم هنگام ثبت سفارش نکات زیر را در نظر داشته باشید

- پرنیان چاپ تعهدی در قبال حذف فاکتورهای چاپ شده نخواهد داشت. این بدان معناست که سفارشات بعد از تایید و پرداخت توسط مشتری هر لحظه ممکن است وارد پروسه چاپ شده و امکان حذف آن وجود نداشته باشند. لذا قبل از تایید فاکتور و پرداخت نهایی، سفارش ثبت شده خود را به لحاظ جنس کاغذ، سایز، تعداد لت، مبلغ، سرعت چاپ، یکرو یا دورو بودن و... بررسی نموده و سپس اقدام به پرداخت آن نمایید.

- برخی سفارشات میبایست با مجوز ارگان‌های مربوطه ثبت سفارش شوند و چنانچه بدون ارائه مجوز به پرنیان چاپ ثبت سفارش شوند اعم از:

* چاپ نشان‌های دولتی، مهر استاندارد،

* برچسب‌های تمام لاتین

* مواد خوراکی، آرایشی، بهداشتی، دارویی و ...

* تولید مواد صنعتی و شیمیایی 

* برچسب‌های دارای سیب سلامت

یا ثبت سفارش‌هایی که ممنوعیت چاپی  دارند اعم از :

- مواردی که مغایر با موازین و قوانین کشور

- توهین به اعتقادات یا اشخاص خاص

- چهره‌ی ائمه اطهار

- تصویر پول

- تصاویر بانوان (چهره یا اندام)

- آموزش رقص

- تصاویر بدنسازی

- طرح‌های ورق‌های بازی یا مشابه آن

- نصب آنتن ماهواره ای

- شرکت‌های هرمی

- انواع فال و تاتو

درصورتی که توسط متصدیان مجتمع دیده شود امحا شده و مستندات سریعا و بدون اطلاع دادن به سفارش دهنده مربوطه، به مراجع ذی صلاح ارائه خواهد شد و هزینه‌ی کار عودت داده نخواهد شد

و چنانچه سفارش مربوطه وارد پروسه چاپ شده و به مشتری تحویل داده شود کلیه مسئولیت قانونی، کیفری و معنوی به عهده شخص سفارش دهنده خواهد بود و حق پیگیری قانونی و شکایت برای مجتمع محفوظ خواهد بود

لذا خواهشمندیم پس از ثبت سفارش شماره فاکتور را به همراه مجوزهای معتبر به شماره 09125109472 از طریق پیام رسان تلگرام ارسال نمایید.

 

چاپ کلیه سفارشات در پرنیان چاپ به صورت کتابی خواهد بود و نیازی به چرخاندن فایل نمی‌باشد. در نظر داشته باشید کلیه فایل‌های شما هنگام فرم بندی، به صورت اتوماتیک کتابی خواهند شد لذا از ثبت سفارشات سکه ای از طریق سامانه فروش آنلاین اکیدا خودداری نموده و اگر سفارشی دارید که می بایست به صورت سکه ای چاپ شود فایل ها را به ایمیل  parniyan.tarh@gmail.comارسال نموده و با شماره های پرنیان چاپ تماس حاصل نمایید.

از ارائه فایل‌های لایه باز کورلی و فوتوشاپ اکیدا خودداری نمایید. در صورت ارائه فایل با پسوندهای ذکر شده بروز هرگونه مشکل با سفارش دهنده بوده و مجتمع مسئولیتی در این قبال نخواهد داشت. مگر در صورت تغییر یا ساخت تیغ

 

مد رنگی تمامی سفارشات CMYK بوده و از ارائه فایل‌هایی با مد رنگی RGB اکیدا خودداری نمایید.

 

رزولوشن کلیه فایل های چاپی می بایست 300DPI  باشد. در صورت استفاده از رزولوشن کمتر و یا تبدیل فایل بی‌کیفیت به 300DPI  نتیجه چاپی شما با افت کیفیت مواجه خواهد شد. فقط در چاپ لارج فرمت و اکوسالونت رزولویشن 72 تا 150 می توان استفاده نمود.

 

رعایت فاصله برش در تمامی سفارشات چاپی قید شده در راهنمای محصولات الزامی است. در فرم‌های ویزیت ساده و لیبل‌ها 3 میلیمتر و در فرم‌های ویزیت فانتزی، تراکت‌ها و سربرگ‌ها 5 میلیمتر حاشیه امن برای برش رعایت کنید. همچنین رعایت فاصله برش 7 میلی‌متری فایل‌های برجستگی از لبه کار الزامی است.

 

عدم استفاده از رنگ‌های تمپلات در سفارشات بدون روکش اعم از کتان‌ها، کارتی، گلاسه بدون روکش الزامی است. استفاده از رنگ تمپلات در این محصولات ذکر شده باعث ایجاد پشت‌زدگی می‌شود و باعث ابطال شرایط گارانتی می‌شود. رنگ تمپلات چیست؟ به تراکم رنگ‌های استفاده شده به صورت حداکثری در چهاررنگ اصلی تمپلات گفته می‌شود.

 

جهت استفاده از رنگ مشکی در سفارشات چاپی می‌بایست از کد رنگ‌های ذکر شده استفاده نمایید.

 در زمینه می بایست از کد رنگی C85.M70.Y65.K100 استفاده نمایید.

 نکته: استفاده از رنگ سفید در این زمینه مستلزم استفاده از خط دور با ضخامت 0.5 پوینت با رنگ K100 می‌باشد.

در فونت‌های مشکی می‌بایست از کد رنگی C0M0Y0K100 استفاده نمایید. استفاده از کد رنگی مشکی چهار رنگ باعث جابه جایی رنگ و ابطال شرایط گارانتی خواهد شد.

همچنین کد رنگ مشکی در محصولات کارت‌های مدیریتی C80Y70M70K100 می‌باشد.

 

در کلیه سفارشات طلاکوب حداقل 2 میلیمتر خطای طلا وجود دارد لذا دقت داشته باشید در صورت حساسیت در سفارشتان بایستی این خطا را در بگیرید. همچنین فضای طلاکوب روی فایل چاپی می‌بایست خالی باشد.

 

در سفارشاتی که حاوی QRCODE می باشند این احتمال وجود دارد که پس از چاپ اسکن نشود. در صورت اسکن نشدن سفارش شما شامل گارانتی نخواهد شد.

 

هنگام ثبت سفارش به نوع کتابی یا سکه بودن سفارش خود دقت کنید. سفارشات سکه‌ای می‌بایست از طریق ثبت سفارش حضوری و یا از طریق ارسال ایمیل ثبت شوند.

 

سامانه آنلاین قابلیت دریافت فایل با پسوندهای JPG و PDF را دارد و شما مشتریان گرامی می‌توانید از این دو پسوند استفاده نمایید.

 

استفاده از فایل‌های مشترک طلاکوب و برجستگی به صورت مشترک اکیدا خودداری نمایید. این موضوع باعث ایجاد مشکلاتی نظیر کنده شدن قسمت برجستگی، باقی ماندن پودر طلا زیر قسمت برجستگی خواهد شد که این موضوع باعث ابطال شرایط گارانتی خواهد شد.

 

برای استفاده از فیلتر در سفارشات چاپی جهت بهبود دقت چاپی بهتر است از کادر استفاده شود. همچنین بهتر است قسمتهایی که فیلتر آنها کوچک یا به هم نزدیک است قسمت فیلتر یکپارچه گذاشته شود.

 

عدم استفاده از کادر در سفارشات چاپی به زیبایی هرچه بیشتر نتیجه چاپی کمک شایانی خواهد کرد. دلایلی نظیر جابه جایی برش باعث قرینه نشدن کادر می‌شود و ابطال شرایط گارانتی را در پی خواهد داشت.

 

کلیه سفارشات چاپی بین 5 تا 7 درصد در هر 1000 عدد کسری به دلیل تست چاپ و خدمات پس از چاپ وجود خواهد داشت. این مهم را در نظر داشته باشید

 

کلیه سفارشات چاپی با توجه به کد رنگی به کار برده بعد از چاپ با 15% اختلاف رنگی خواهد داشت. این موضوع در هنگام مقایسه از چاپ تا چاپ تا 30% اختلاف رنگی افزایش خواهد یافت.

 

با توجه به تغییر مداوم مواد اولیه اعم از کاغذ، مرکب، روکش‌ها و... کلیه سفارشات در فرم عمومی که حتی با اختلاف یک فرم چاپ شده باشند با هم قابل مقایسه نخواهند بود.

 

با توجه به میزان حساسیت مشتری نسبت به استفاده از یک برند خاص، نمونه متریال و نمونه رنگ حتما سفارش خود را به بخش اختصاصی ارجاع دهید.

 

راه های ارتباط با بخش اختصاصی: 77616560 و پیام از طریق تلگرام به شماره 09125109472

 

امتداد رنگ در کلیه محدوده طراحی الزامی است. این کار از وجود سفیدی دور کارت پس از برش جلوگیری خواهد کرد.

 

سفارشات سربرگ به صورت اوراق تحویل داده خواهد شد. اگر سفارشی ثبت کرده‌اید که نیاز به سرچسب دارد می‌توانید با کارشناسان فروش هماهنگ نمایید تا خدمات تکمیلی برایتان منظور گردد.

 

سفارشات  5 لت و بزرگتر از آن در محصولات قیدی، شامل گارانتی نخواهند بود.

 

تلاش ما بر این است کلیه سفارشات را طبق جداول روزهای کاری قید شده در سایت آماده تحویل نمائیم اما عواملی همچون خرابی دستگاه ممکن است پروسه آماده‌سازی را به تاخیر انداخته و تحویل سفارشات با اختلال مواجه شود. لذا خواهشمندیم این مهم را در سفارشات نمایشگاهی و پروازی در نظر گرفته و مشتریان خود را در جریان این امر قبل از ثبت سفارشاتی که زمان آماده شدن آن‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است قرار دهید.

 

در صورت بروز هرگونه مشکل یا خطا هنگام ثبت سفارش در سامانه فروش آنلاین مراتب را به پشتیبان سایت از طریق تماس با ما اطلاع دهید.